Chcę pomóc

top_artykul_jak_pomagac_fundacja
Tylko dzięki Waszemu wsparciu możemy pomagać rodzinom, które z różnych względów zagrożone są odebraniem dzieci. Naszym głównym celem jest pomoc rodzinom zagrożonym ograniczeniem lub utratą praw rodzicielskich, a poprzez możliwe szybką poprawę ich warunków życiowych, powstrzymanie dramatycznych w skutkach decyzji sądów o odebraniu dzieci rodzicom. Nasza idee fixe to prawo każdego dziecka do miłości i wychowania w rodzinie, dlatego otaczamy rodziny niezbędną ochroną i wsparciem. Wiemy, że dzieci potrzebują rodzin, a nie sierocińców, dlatego konsekwentnie działamy na rzecz tej idei wierząc, że każda rodzina ma potencjał do pokonania przejściowych trudności oraz prawo i obowiązek do wychowania własnych dzieci.

 

Pomagać możesz na wiele możliwych sposobów. Wybierz coś dla siebie i Wspieraj z nami poprzez:
wpłatę online, darowiznę rzeczową, pomoc finansową, wolontariat… i wiele innych sposobów,
aby dzieci nie trafiały do sierocińców!

 

Pomagać możesz w różny sposób:

 1. Przekaż darowiznę na konto PEKAO S.A.: 52 1240 5051 1111 0000 5234 7577, wpisując w tytule przelewu “darowizna na cele statutowe”.
 2. Pomóż online. Za pośrednictwem wpłaty on-line. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay. Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. “O ochronie danych osobowych” (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.
 3. Zostań wolontariuszem – skontaktuj się z nami za pośrednictwem maila: biuro@rodzinawpotrzebie.org lub telefonicznie 12 350 59 08
 4. Przekaż 1% swojego podatku wpisując do zeznania podatkowego numer KRS: 0000255774
 5. Wspieraj za darmo robiąc zakupy online z FaniMani.
 6. Wesprzyj nas przez siepomaga.
 7. Kup cegiełki na allegro.
 8. Przekaż darowiznę rzeczowąplik umowy darowizny do pobrania.

 

Dzięki Twojej pomocy zorganizujemy między innymi: pomoc prawną, remont domu lub mieszkania, pomożemy opłacić specjalistyczne leczenie, zorganizujemy wsparcie edukacyjne,  pomoc psychologa dla dzieci, ferie, wakacje, warsztaty psychoedukacyjne, szkolenia dla pedagogów,
aby dzieci zostały w rodzinie!

 

Dzięki Twojej pomocy zorganizujemy:

 1. Pomoc prawną, aby dzieci nie były odbierane rodzicom! Pokrywamy koszty adwokata lub radcy prawnego,  który będzie bronił interesów rodziny i dzieci tak, aby nie były skazane na dom dziecka. Zatrudniamy adwokatów, którzy będą reprezentować rodzinę w wszelkich sprawach przed sądami rodzinnymi. Wszystko po to, aby zapewnić wszechstronną pomoc prawną, aby rodzina nie czuła się zagubiona w procedurach sądowych i administracyjnych i umiała korzystać z przysługujących im praw np. dostępu do akt sądowych oraz składania skutecznych zażaleń i odwołań. Staramy się koordynować  współpracę między wszystkimi instytucjami zaangażowanymi w pomoc rodzinie.
 2. Remont domu lub mieszkania, aby dzieci miały godziwe warunki do życia – chcemy aby miały ciepłą wodę, łazienkę, w której mogą się umyć, doprowadzimy instalacje grzewcze oraz kanalizacyjne. Kupimy lub zorganizujemy sprzęt komputerowy, AGD i RTV.
 3. Pomożemy opłacić specjalistyczne leczenie i leki i wykupić recepty, zapłacić za media i opał aby miały ciepło, i czuły się bezpiecznie.
 4. Zorganizujemy wsparcie edukacyjne dzieciom, zakupimy podręczniki, przybory szkolne, zapłacimy za Internet, zorganizujemy stypendia, po to aby miały lepszą przyszłość i mogły zrealizować swoje marzenia. Pomożemy również zorganizować dodatkowe lekcje, aby mogły nadrobić zaległości.
 5. Pomoc psychologa dla dzieci,  aby wyszły cało z kryzysów rodzinnych i umiały dalej z odwagą i wiarą w siebie iść przez życie!
 6. Wyślemy dzieci na ferie i wakacje, aby zobaczyły kawałek Polski , a nie tylko uroki swojego podwórka. Spotkały nowych przyjaciół i doświadczyły nowych niezapomnianych przeżyć.
 7. Zorganizujemy grupy wsparcia, oraz warsztaty psychoedukacyjne, aby rodzice mogli nieść sobie nawzajem pomoc i wsparcie oraz mieli dostęp do profesjonalnej pomocy , wszystko po to aby zmobilizować rodzinę, aby wyszła z kryzysu.
 8. Szkolenia dla pedagogów szkolnych, ponieważ wiemy, iż są blisko dzieci i mogą wcześnie identyfikować pojawiające się problemy edukacyjne i rozwojowe.

Zapewniamy, że każda kwota zostanie przekazana na rzecz dzieci z rodzin potrzebujących. Jest to możliwe, ponieważ Biuro Projektów ARCHON+ pokrywa 100% kosztów administracyjnych Fundacji ARCHON+ Dzieci Które Kochacie.

Twoje poparcie daje nam siłę i motywację do działania!

F
?

Przy Okazji zakupów w
ponad 800 sklepach internetowych
fani-mani
% z zakupów przeznaczany jest na fundacje