Warsztaty kulinarne

170505_top_aktulnosci_warsztaty kulinarne

30 maja w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych – Małopolskiej Szkole Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego, wraz z Dyrektorem i Wicedyrektorem Zespołu Szkół zorganizowaliśmy warsztaty kulinarne dla naszych Podopiecznych.


Podczas warsztatów panie uczyły się jak gotować szybko i zdrowo, a ich pociechy bawiły się z animatorami w sali obok, tak aby mamy miały podgląd na swoje dzieci.

W jadłospisie znalazła się pyszna zupa pomidorowa na wcześniej przygotowanym rosole bez dodatków kostek rosołowych ani innych sztucznych substancji, świeże kotlety mielony wołowo – wieprzowe, kluski śląskie, sałatka z marchwi, a na deser, domowy ręcznie robiony kisiel z owoców.

Uczestniczki warsztatów, bardzo pozytywnie wypowiadały się na temat prowadzonych zajęć i wyraziły chęć uczestnictwa w kolejnych. Dlatego nie poprzestajemy na jednych warsztatach i planujemy już systematyczne spotkania kulinarne.

Za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu warsztatów dziękujemy Dyrektorowi Małopolskiej Szkoły Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego p. mgr Jerzemu Niedenthalowi, p. Dyrektor mgr Justynie Jajko, za animację p. mgr Justynie Piechnik oraz p. mgr Annie Stasik za instruktarz i opiekę merytoryczną i praktyczną.

F
?

Przy Okazji zakupów w
ponad 800 sklepach internetowych
fani-mani
% z zakupów przeznaczany jest na fundacje