Pomagamy Świętemu Mikołajowi napełnić worek prezentami

Jak co roku, do podopiecznych Fundacji ARCHON+ Dzieci Które Kochacie, przybędzie Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Dla każdego dziecka to wielkie wydarzenie, a dla nas ogromna radość, że możemy przyczynić się do spełnienia ich marzeń.Zapraszamy na uroczyste spotkanie.

Uroczyste spotkanie ze Św. Mikołajem odbędzie się 3.12.2016 r. w Myślenickim Ośrodku Kultury, które poprzedzi spektakl “Narodziny w Nibylandii”.  W tym wyjątkowym dniu, chcemy sprawić, by wszystkie dzieci poczuły, że są kochane oraz wiedziały, że jest ktoś, kto o nich pamięta.

 

 

Co sprawi radość dzieciom…

Dziecięcych potrzeb jest bardzo wiele! Codzienne płyną do Św. Mikołaja listy, w których dzieci kreślą swoje marzenia. Kredki, farby, puzzle, książki, pluszaki, lalki, piłki, gry edukacyjne to zaledwie kilka przykładowych rzeczy, które sprawią naszym najmłodszym radość, pomogą w rozwijaniu talentów i realizacji pasji. Część prezentów już mamy, jednak potrzebujemy ich więcej  jako ze dzieci do obdarowania jest prawie 100.
Mamy nadzieję, że tradycyjnie jak co roku, dzięki zaangażowaniu i życzliwości ludzi dobrej woli, napełnimy po brzegi niejeden worek z prezentami. Liczymy na wsparcie Darczyńców, zaprzyjaźnionych firm oraz wszystkich osób, którym nie są obojętne dzieci pokrzywdzone przez los. Razem możemy sprawić, że na ich buziach zagości uśmiech.
Zachęcamy do udziału w naszej akcji.

Każdy z nas może zostać Św. Mikołajem, na którego przyjazd oczekują dzieci z Fundacji ARCHON+.

Poczujmy radość z dawania szczęścia najmłodszym 🙂

 

F
?

Przy Okazji zakupów w
ponad 800 sklepach internetowych
fani-mani
% z zakupów przeznaczany jest na fundacje