Pomoc dla Pani Magdaleny

pomoc_pani_magdalenie

Los płata nam czasem figle dając wspaniały dar, jednocześnie pokazując inną stronę. W październiku 2016 r. Pani Magdalena urodziła córeczkę. Podczas porodu okazało się, że życie młodej matki jest zagrożone –  serce było w złej kondycji. Po porodzie serce przestało bić, a chirurdzy, aby ratować życie młodej matce podłączyli ją do specjalną aparaturę.

Pani Magdalena jest chora na kardiomiopatię – choroba mięśnia sercowego prowadząca do jego deformacji. Od czasu operacji dziewczyna nie rozstaje się z specjalną aparaturą – wszczepionym mikroprocesorem oraz podłączoną do niego pompom noszoną w torbie przez całą dobę. Pomimo wielu trudnych chwil oraz uciążliwości aparatury Pani Magdalena bardzo się cieszy z każdej chwili, którą może spędzić razem z dzieckiem .

IMG_1681       IMG_1682       IMG_1684

Aby pomóc chorej matce, dzięki naszym Darczyńcom Fabryce Materacy Hevea, Poldaun, Andropol S.A., ARCHON+ Projekty Domów, ARCHONhome przekazaliśmy łóżko wraz z materacem rehabilitacyjnym oraz kompletem pościelowym, które były potrzebne Pani Magdalenie do prawidłowego funkcjonowania. Ponadto przekazaliśmy paczkę z artykułami higienicznymi oraz ubrankami dla maluszka.
Wierzymy, że każda pomoc będzie owocować w przyszłości, dlatego WARTO POMAGAĆ!

F
?

Przy Okazji zakupów w
ponad 800 sklepach internetowych
fani-mani
% z zakupów przeznaczany jest na fundacje