Dzieciaki z Fundacji Archon+ Dzieci Które Kochacie na kolonii w Sianożętach


Sianożęty – cudowne miejsce na wybrzeżu Słowińskim.
Szczególnie magiczne w dniach od 5 – 15 sierpnia, kiedy to Podopieczni Fundacji Archon+ Dzieci Które Kochacie zawładnęli nim bez reszty.
W trakcie turnusu pogoda spisała się na medal!!! Codzienna kąpiel w Bałtyku chłodziła skutecznie rozbrykanych kolonistów. Największą frajdę sprawiały fale! Pod okiem doświadczonych ratowników czuliśmy się naprawdę bezpiecznie.

Oprócz plażowania i kąpieli słonecznych dzieciaki udzielały się w Igrzyskach Kolonijnych, w których między innymi były następujące dyscypliny: siatkówka plażowa, piłka nożna, tenis stołowy. Warunki wokół ośrodka Neptun sprzyjały zabawom w chowanego, grom drużynowym oraz zabawie terenowej z latarkami (o zmroku).

Program kolonii był niezwykle napięty: pokonywanie tras o różnej skali trudności w parku linowym „Gibon”, seanse w kinie 7D, atrakcje w wesołym miasteczku i aquaparku, konkursy plastyczne, ognisko z pieczeniem kiełbasek, Neptualia (chrzest morski ), wycieczki rowerowe, spacery brzegiem morza, inhalacje jodowo – solankowe itp. – wszystko to sprawiło, że nikt nie miał czasu na nudę i tęsknotę.

Pośród atrakcji nie zabrakło całodniowej wycieczki do Kołobrzegu pod okiem doświadczonego przewodnika, który w niezwykle przystępny sposób pokazał nam zabytki i najciekawsze miejsca tego miasta. Podczas wycieczki nie omieszkaliśmy zwiedzić Oceanarium oraz molo.

Najlepszą odpowiedzią na pytanie czy dobrze bawiliśmy się, były uśmiechnięte buzie dzieciaków osmagane sierpniowym słońcem, a na pytanie kto jeszcze raz chciałby pojechać na taką kolonię, wszystkie ręce podniosły się w górę.

Uczestnicy kolonii wraz z kadrą dziękują Fundacji Archon+ Dzieci Które Kochacie oraz Urzędowi Miasta i Gminy Myślenice za umożliwienie wyjazdu nad morze i przeżycie wspaniałych chwil i przygód w grupie koleżanek i kolegów.

F
?

Przy Okazji zakupów w
ponad 800 sklepach internetowych
fani-mani
% z zakupów przeznaczany jest na fundacje