Pomoc dla samotnej mamy z trójką dzieci

Los nie zawsze układa się tak jak sobie to wymarzyliśmy. Niestety zdarzają się sytuacje, w których jedynym sposobem, by ochronić zdrowie swoje i dzieci, jest odejście, a właściwie ucieczka od despotycznego małżonka. Tak było w przypadku Pani Małgorzaty, przez wiele lat bitej i maltretowanej przez męża, która
z trójką dzieci w wieku  7, 9 i 13 lat, pozostawiała cały swój dobytek. Schronienie znalazła w Ośrodku dla Ofiar Przemocy,  gdzie otrzymała także wsparcie psychologiczne, by po traumatycznych przeżyciach móc zacząć życie od nowa.

Fundacja ARCHON+ Dzieci Które Kochacie zaangażowała się w akcję zaadaptowania na cele mieszkalne, otrzymanego przez Panią Małgosię lokalu. Nasze wsparcie dotyczyło też spraw bieżących takich jak sfinansowanie zakupu leków dla dzieci, czy opłacenie rachunków. Środki finansowe pozyskaliśmy z różnych źródeł, jednym z nich była m.in.: sprzedaż „Dobroczynnych cegiełek od serca dla Mamy” w serwisie Allegro.

W prace remontowe i wykończeniowe zaangażowało się wiele osób, które poruszyła historia samotnej mamy. Dzięki ich pomocy Pani Małgorzata mogła szybko wprowadzić się z dziećmi do nowego mieszkania. Nasi Darczyńcy i Przyjaciele Fundacji błyskawicznie odpowiedzieli także na apel o pomoc w zorganizowaniu wyposażenia mieszkania. A potrzebne było właściwie wszystko! W ciągu kilku dni zgromadziliśmy całą furgonetkę różnych rzeczy, niezbędnych w każdym gospodarstwie domowym, która 21.11.2016 dotarła do Pani Małgosi.

6  5  4
3  2  1

Za naszym pośrednictwem, w stronę wszystkich osób, które nie szczędząc czasu i finansów, w jakikolwiek sposób ofiarowały swoją pomoc i zrozumienie, Pani Małgorzata kieruje z serca płynące podziękowania i wdzięczność.

My także serdecznie dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć!

F
?

Przy Okazji zakupów w
ponad 800 sklepach internetowych
fani-mani
% z zakupów przeznaczany jest na fundacje